Návštěva delegace ze Zhejiang Chinese Medical University

Delegace vedená rektorem Univerzity Fang Jianqiao  navštívila odborné učebny Katedry rehabilitačních oborů, zejména odbornou učebnu fyzioterapie při aktivní výuce, ve které měl pan rektor možnost fyzicky ukázat přítomným techniku čínských masáží. Šestičlenná delegace si prohlédla  odbornou učebnu Katedry ošetřovatelství a porodní asistence pro výuku všeobecných sester a porodních asistentek a učebnu anatomie.

Členy delegace zaujalo Centrum zdraví naší fakulty, neboť nabízí veřejnosti poradenské služby, přednáškové cykly, cvičení pro seniory i vyšetření tělesné kondice. Vedení naší fakulty diskutovalo také možnost bilaterální spolupráce při výměnných pobytech čínských a českých studentů. Delegaci za FZS provázel vedoucí Katedry teoretických oborů Otto Kott a odborná asistentka  Iva Vlčková.

cina1

cina4