Plzeňský den 2017

V sobotu 4. listopadu se v reprezentačních prostorech Plzeňského Prazdroje bude konat již tradiční Plzeňský den.

Klinika zobrazovacích metod, UK v Praze, LF v Plzni a Fakultní nemocnice Plzeň ve spolupráci s Fakultou zdravotnických studií ZČU v Plzni na sobotu 4. listopadu připravují již 16. Plzeňský den, odbornou konferenci pro nelékařské zdravotnické pracovníky konanou pod záštitou přednosty kliniky a děkana LF UK v Plzni prof. MUDr. Borise Kreuzberga, CSc. v reprezentačních prostorech Plzeňského Prazdroje.

Studenti 3. ročníku oboru Radiologický asistent se konference aktivně zúčastní.  Svými příspěvky zaplní celou sekci a účastníkům představí cíle a dosavadní výsledky svých bakalářských prací.

03.11.17